Wpis

czwartek, 14 listopada 2013

Informacje 2

Kamil Zawadzki- ur. 24.10.1995 roku w Katowicach. Obecnie mieszka w Sosnowcu.

Swoją karierę rozpoczął na przełomie 2009/2010 roku.
Wtedy powstała jego pierwsza powieść pt.: ,,MyLife.com MojeŻycie.pl"

Mimo tak młodego wieku autor nadal się rozwijał.

Kilka miesięcy po wydaniu ,,Mylife..." do wydawnictwa wysłał II część powieści pt.: ,,Gra w ciemności", która ma ukazać się w 2014 roku w dniu 25.10, dlaczego? Dlatego, że jest to data rozpoczęcia kariery autora, który zapowiedział, że w dniu wydania kontynuacji ,,MyLife..." kończy swoją karierę ostatecznie.

W 2012 roku Kevin napisał projekt pt.: ,,Życie na sprzedaż". Miał on na celu stworzenie soundtrack'a do książki, w której zostaną uwzględnione wiersze oraz zdjęcia.
W 2014 roku na przełomie Styczeń/Marzec ukażą się prawdopodobnie  dwie ostatnie powieści autora z projektu ,,Życie na sprzedaż" pt.: ,,Historie ulotne spisane nad brzegiem Bałtyku" czyli ,,Zanim odejdę" oraz ,,W pogoni za własnym JA".
Autor obecnie współpracuje z kilkoma debiutantami, którzy pod jego okiem szlifują swój warsztat i tworzą swoją pierwszą książkę.
Kamil Zawadzki za swojego mistrza uważa J.D.Salinger'a. Uważa, że to właśnie powieści amerykańskiego autora wywarły na nim największy wpływ. Zauważył także podobieństwo między sobą a Salingerem- mianowicie: Inspiracja życiem.

Jak zacząć współpracę z autorem?


Autor prowadzi zajęcia w różnych klubach młodzieżowych.
Zajęcie te są bezpłatne.
Dodatkowo największe ''diamenty" współpracują indywidualnie z autorem.
Pisarz wybiera odpowiednie wydawnictwa do, których dzwoni i wysyła propozycje swoich podopiecznych.
Aby zacząć współpracę z autorem należy wysłać fragment swojego dzieła (min.20 stron max.50) na maila: kamil.zawadzki95@wp.pl z dopiskiem: współpraca.
Pod pomyślnej weryfikacji dzieła autor dopiera indywidualną ofertę współpracy.

 


Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
radmor150
Czas publikacji:
czwartek, 14 listopada 2013 14:56

Polecane wpisy

  • RIP

    W życiu każdego pisarza nadchodzi czas inspiracji i wypalenia. Kiedy dowiedziałem się o tym, że Michał odszedł- Sparaliżowało mnie. Nie znałem go, ale strach sp

  • Inspiracja

    Powoli kończą mi się papierosy...   Jednak spoglądam na popielniczkę, która jest już całkowicie zapełniona wypalonymi fajkami. Kiedy? To niesamowite jak cz

  • Recenzja

    Hubert Cietrzew- poeta urodzony 25 maja 1991 roku w Skierniewicach. Wielki wpływ na jego dorobek literacki miał utwór Z.Herberta pt.: ,,Przesłanie Pana Cogito",