Wpis

poniedziałek, 23 lipca 2012

,,Gra w ciemności-Fatalny Przyjaciel"

Po wielu próbach, rozmowach oraz poprawkach II część MyLife.com obiegnie księgarnie w jesień 2013 roku w raz z I częścią mocnego horroru z serii: ,,Tajemnicza nieruchomość"- pt.: ,,Spotkanie nad morzem-List w butelce"

Będzie to zapowiedz 3-czesciowej serii związanej z tajemniczymi nieruchomościami oraz dziwnymi morderstwami związanymi z siłami wyższymi.

II  cz. MyLife.com będzie trzymała w mocnym napięciu i swoimi wątkami nawiązywała do nastoletniego Dawida Sadowskiego, którego gubi pewność siebie a po chwili pada ofiarą szkolnego terroru i znalezenia słabego punktu psychicznego.

Dalsze życie bohatera będzie związane z wydaniem tajemniczej książki, która przywieje nowe problemy... Czy zdoła zabić go prawnik i wydawca w raz z policjantem? 

W I cz.  z serii ,,Tajemnicza nieruchomość"

Będziemy mogli sledzić życie 18-latka, który wyjeżdża w raz ze swoim przyjacielem.

Nastolatek robi wyrzuty sumienia matce za brak wsparcia w trudnych momentach życiowych.

Podczas wyjazdu poznają konduktora, który zaprzyjaznia sie z przyjacielem głównego bohatera.- Od tej pory toczy się walka o życie...- Kto przetrwa?

 

 

Do tej pory wszyscy zastanawiali się jak można tak szybko rozkrecić akcje w ksiazce...

Zapowadam, iż w ..Spotaniu nad m0rzem" będziecie mieli do czytania ok. 150 stron.

Ostrzegam, że serie są drastyczne i przeznaczone są do czytania dla ludzi o mocnych nerwach.

 

 

Miłych wakacji! ;-)

 

Troche nie ogarniety ten wpis ;p 

 

 

 

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
radmor150
Czas publikacji:
poniedziałek, 23 lipca 2012 21:06

Polecane wpisy

  • RIP

    W życiu każdego pisarza nadchodzi czas inspiracji i wypalenia. Kiedy dowiedziałem się o tym, że Michał odszedł- Sparaliżowało mnie. Nie znałem go, ale strach sp

  • Inspiracja

    Powoli kończą mi się papierosy...   Jednak spoglądam na popielniczkę, która jest już całkowicie zapełniona wypalonymi fajkami. Kiedy? To niesamowite jak cz

  • Recenzja

    Hubert Cietrzew- poeta urodzony 25 maja 1991 roku w Skierniewicach. Wielki wpływ na jego dorobek literacki miał utwór Z.Herberta pt.: ,,Przesłanie Pana Cogito",